Natječaj za posao Unitrade

Tražite posao? Poznajete automobile i želite raditi u auto industriji? Prijavite se i postanite dio Unitrade tima!

Zbog proširenja obujma posla tražimo odgovorne i motivirane osobe za prijem u radni odnos za sljedeća radna mjesta:

Trgovac autodijelovima – 1 izvršitelj – mjesto radaČapljina

Automehaničar – 1 izvršitelj – mjesto rada: Mostar

Servisni tehničar – 1 izvršitelj – mjesto rada: Ljubuški/rad na području cijele Bosne i Hercegovine

Trgovac autodijelovima – 1 izvršitelj (Čapljina)

Mjesto rada:

Čapljina

Opis posla:

  • Praćenje tržišta i potreba servisa za rezervnim dijelovima
  • Savjetovanje i prodaja
  • Zaprimanje, skladištenje i izdavanje robe
  • Prijem vozila za servisiranje
  • Izrada radne dokumentacije za servisiranje vozila
  • Upravljanje procesom maloprodaje i servisiranja vozila

Uvjeti:

  •  SSS IV stupanj, tehnički smjer
  • Kandidati sa radnim iskustvom u prodaji auto dijelova imaju prednost
  • Aktivno poznavanje rada na računalu, i rada u TecDoc i TecCat i ostalim specijaliziranim programima za dijelove za vozila
  • Izražene komunikacijske vještine
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Posao u poduzeću, koje uspješno posluje više od 20 godina
  • Rad u uspješnom  timu
  • Mogućnosti napredovanja i stalnog usavršavanja
  • Izazovan posao u dinamičnom radnom okruženju
  • Stimulirajuća plaća

Od Vas očekujemo:

  • Savjesnost, stručnost i odgovornost u radu
  • Komunikativnost, te sklonost timskom radu
  • Motiviranost i angažman u radu i stručnom usavršavanju
  • Visoka razina odgovornosti i stručnosti u obavljanju zadataka

Potrebno je dostaviti kratki životopis (s popisom prethodnih poslova), kontakt informacije, te eventualne preporuke prethodnih poslodavaca.

Automehaničar – 1 izvršitelj (Mostar)

Mostar (1 izvršitelj)

Glavne odgovornosti i zadaci:

  • Izvršenje radova na vozilu prema zahtjevima radnog naloga
  • Dijagnoza stanja vozila kupca, te utvrđivanje i dokumentiranje potrebnih radova
  • Potpuno, stručno i odgovorno izvođenje svih radova iz radnog naloga uz pridržavanje vremenskog roka
  • Provjera kvalitete izvedenih radova

Uvjeti:

  • SSS – automehaničar
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • položen vozački ispit B kategorije

Nudimo Vam:

  • Posao u poduzeću koje uspješno posluje 25 godina
  • Rad u uspješnom timu
  • Mogućnost napredovanja i stalnog usavršavanja
  • Rad na neodređeno vrijeme

 Servisni tehničar – 1 izvršitelj

Ljubuški/rad na području cijele Bosne i Hercegovine

Opis posla:

  • Instaliranje nove opreme i redovno održavanje postojeće
  • Servisiranje opreme u automehaničarskim radionicama

Opis trenutnih aktivnosti: Montaža, puštanje u rad i popravka mehaničkih i hidrauličkih dizalica, uređaja za montažu guma, pneumatskih alata, pneumatskih pumpa za mast i ulje, kompresora za zrak, uređaja za pranje pod pritiskom, sakupljača ulja, analizatora ispušnih plinova, uređaja za geometriju trapa, uređaja za balansiranje guma, uređaja za punjenje klima te ostalih radioničkih uređaja.

Uvjeti:

  • Srednja stručna sprema; smjer elektrotehnika
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Spremnost na putovanja i rad na terenu
  • Samoinicijativnost
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Komunikativnost i sklonost timskom radu
  • Poznavanje rada na računalu (osnove)
  • Engleski jezik (prednost)

Nudimo:

  • Primanja po učinku
  • Mogućnost stalnog tehničkog usavršavanja
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Probni rad: 3 mjeseca sa mogućnošću stalnog zaposlenja

Prijave za natječaj je potrebno, najkasnije do 22.10.2019., dostaviti osobno u najbližu Unitrade poslovnicu (popis poslovnica ovdje), poslati poštom na adresu:

Unitrade d.o.o.

Hrvatskih kraljeva 23, 88320 Ljubuški, BiH

s naznakom “NATJEČAJ ZA POSAO”

ili poslati na mail adresu:

unitrade@unitrade.ba