Ostvarite uštede uz akcijski popust od 20% na motorno ulje i filter ulja koja traje do 30.4.2021. u Unitrade mreži servisa. U ponudi se nalazi veliki izbor motornih ulja poznatih proizvođača kao što su Castrol, Elf, Total, Mobil, Valvoline, Eurol i drugi, te filteri ulja Bosch.

Redovnom zamjenom, te korištenjem kvalitetnog motornog ulja i filtera za ulje se zadržava vrijednost, te osigurava optimalna iskorištenost goriva, pouzdanost i dugovječnost vozila. Uvjeti rada u motoru vozila postaju sve teži. U takvim uvjetima, ulja lošije kvalitete gube svojstva što dovodi do ubrzanog trošenja motora. Motorno ulje treba pouzdano obavljati svoju zadaću podmazivanja, kako na velikim brzinama i temperaturama, tako i pri niskim opterećenjima i hladnoći. Kako je stalno pod pritiskom, ali i zbog činjenice da svako ulje ima određen radni vijek te nakon određenog vremena gubi prvotna svojstva, izmjena ulja je ključna za dugovječnost i pouzdanost motora.

Prilikom izmjene ulja je važno obratiti pažnju na pravodobnost izmjene (interval izmjene motornog ulja) i korištenje ulja koje je preporučeno od strane proizvođača vozila. Kako biste znali kada je vrijeme za zamjenu motornog ulja, provjerite propisane intervale u servisnoj knjižici ili uputama za korištenje vozila.

Akcija vrijedi u Unitrade poslovnicama: Bihać, Čapljina, Gradiška, Jajce, Konjic, Ljubuški (Fra Nikole Ivankovića 20 i Hrvatskih kraljeva 23), Mostar, Orašje, Posušje, Sarajevo, Stolac, Široki Brijeg, Tuzla, Tešanj, Vitez i Živinice. Za informaciju o cijeni malog servisa za Vaše vozilo pošaljite upit ili kontaktirajte najbližu Unitrade centar:

Adresa centra Kontakt broj Mail adresa
Bihać, Zagrebačka 57, Kamenica 037/388-800 bihac@unitrade.ba
Čapljina, Tasovčići bb 036/810-440 capljina@unitrade.ba
Gradiška, Put srpske vojske bb 051/835-999 gradiska@unitrade.ba
Jajce, Mračaj bb 030/654-009 jajce@unitrade.ba
Konjic, Kanjina br. 4 036/288-536 konjic@unitrade.ba
Ljubuški, Ulica hrvatskih kraljeva 23 039/832-385 unitrade@unitrade.ba
Ljubuški, Fra Nikole Ivankovića 20 039/830-466 unitrade@unitrade.ba
Mostar, Ortiješ 16 036/352-631 mostar@unitrade.ba
Orašje, Poduzetnička zona Dusine 11 031/712-122 orasje@unitrade.ba
Posušje, Put za Imotski bb 039/682-003 posusje@unitrade.ba
Sarajevo, Pijačna 60C – Stup, Ilidža 033/774-260 sarajevo@unitrade.ba
Stolac, Humska bb 036/854-197 stolac@unitrade.ba
Široki Brijeg, Trnska cesta 117 039/704-556 siroki@unitrade.ba
Tuzla, Zvonka Cerića 19, Husino 035/312-671 tuzla@unitrade.ba
Tešanj (Jelah), Rosulje 75 032/943-344 tesanj@unitrade.ba
Vitez, Donja Dubravica bb 030/714-381 vitez@unitrade.ba
Živinice, Donje Dubrave bb 035/813-299 zivinice@unitrade.ba